• This topic is empty.
Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)
  • Autorius
    Įrašai
  • #154923
    RimanteRimante

    Sudalyvavom

    Posted by Vertical Dimension Paragliding Club on 2016 m. gegužė 11 d.

    #201553
    RimanteRimante
    #201554
    RegimantasRegimantas

    Šaunuoliai! Gerai suvirinot! :)

    #201555
    Paujonpaujon

    Sveikinimai Rimantei ir Dainiui!

    #201558
    HookHook

    Bet kaip merginos saudyt pradejo i blyna! Oho, nieko uz dyka!

    #201561
    RimanteRimante

    Aš varžybose dalyvauti neplanavau. Bet tas kirminas graužė viduj. Kely susiveikiau draudimą ir va. :) Iš tiesų, per pastaruosius pora metų, kol nedalyvavau varžybose, merginų lygis stulbinamai išaugo. Belieka džiaugtis ir vytis.
    Varžybų organizatoriams pastabų beveik nėra. Tiesiog viskas išbaigta ir apgalvota. Oras nelepino. Įvyko tik trys raundai, nors pati į kalną važiavau net 6 kartus. Džiaugiuosi sprendimu dalyvauti, nes visi mano leidimaisi buvo visiškai skirtingomis sąlygomis – nuo visiško štiliaus iki ribinio vėjo. Akivaizdžiai išryškėjo klaidos.

    #201563
    Kipsaskipsas

    Su orais tikrai buvo, lyg tyčia, iki varžybų 4 dienas buvo tobulos sąlygos, bandomieji skrydžiai pavyko puikiai. Pirmi du varžybiniai nusileidimai prie štiliaus arba besikeičiančio 0,5 dvelksmo, tai nuo kranto, tai nuo jūros, tai man ir pakišo koją pirmuose raunduose, abu kartus perskridau, pritrūko ilgesnių kojų :D paskui sąlygoms sustiprėjus, kai daugumai buvo problematiška man sekėsi puikiai, pataikiau 1 ir 0, bet deja ketvirto raundo taip ir nesugebėjo užbaigti, dėl smarkiai sustiprėjančio vėjo, tad mano nuliukas taip ir liko neįskaitytas.
    Aš savo ruožtu, organizatoriams pastabų tikrai turėčiau, žinoma jei būtų buvę geresni orai, tikrai varžybinė nuotaika būtų buvusi geresnė. Su uždarymu tai ypač buvo pasistengta, viskas vyko pompastiškai su tiesiogine TV transliacija, vedėjais, saliutais ir t.t. Kitąmet pasaulio čempinatas turėtų būti dar įspūdingesnis ir su labiau tvarkinga aplinka tikėkimės :)

    foto: https://www.facebook.com/dainius.liegus/media_set?set=a.1271703472858111.1073741860.100000554112661&type=3

    #201585
    Kipsaskipsas

    video:

Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.