Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino Edvinas Pališkis Edvinas Pališkis prieš 1 sav. 5 d..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Įrašai
 • #251978
  Edvinas Pališkis
  Edvinas Pališkis
  UAB „GKF Lumber Group“ yra ilgametę patirtį turinčių modernios lentpjūvystės specialistų komanda, importuojanti ir į įvairias rinkas eksportuojanti spygliuočių pjautinę mediena. Įmonė tiekia kokybišką, sertifikuotą ir aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią produkciją įvairaus dydžio statybos ir prekybos įmonėms Europoje, JAV bei Azijoje. Pagrindiniai įmonės siūlomi produktai apima statybinę medieną, obliuotą medieną, impregnuotą medieną, kuolus bei plokštes – fanerą, MDF bei HDF.

  Obliuotai produkcijai galime užtikrinti aukštos kokybės medienos striptumo C16 ar C24 gradavimą, o impregnuotai – išbaigtą vakuuminio impregnavimo procesų visumą. Mūsų klientai turi galimybę įsigyti serfikuotą medienos produkciją . Sertifikato ženklas ant gaminio garantuoja, kad jis yra pagamintas iš medienos, kuri nukirsta atsakingai ir skaidriai (pagal sertifikato standartą) tvarkomame miške.

  Prekyba mediena tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Prašom apsilankyti.
  https://gkflumbergroup.lt/en/main/
  https://gkflumbergroup.lt

  CONSTRUCTION TIMBER
  PLANED TIMBER
  IMPREGNATED TIMBER
  POLES
  STATYBINĖ MEDIENA

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.