• This topic is empty.
Rodoma 12 įrašų - nuo 1 iki 12 (viso: 12)
  • Autorius
    Įrašai
  • #149579
    MoMo

    Noreciau informacijos apie siuo metu geriausius sparnus paramotorui.Kam kokie nepatinka,ar atvirksciai.Labai butu dekui!!!

    #163833
    Egisegis

    sorry,

    bet man tai ZIAURIAI patinka NOVA ROTOR,
    nu tragiskai patinka, bet tik is paveiksliuku :-(
    nu labai grazus.

    tai jei rimtai man irgi labai idomu butu nuomone tu kas kalba is gyvenimo, tay yra is dangaus taip sakant.

    ir dar sis tas – sitas sparnas reklamuojamas kaip universalus, tai yra tinka skristi ir su motoru, ir be.

    ar naturoje tai gali buti kad sparnas geras abiem atvejais, ar vis delto geras tik arba su motoru, arba be???

    egis

    p.s. gal kas zinot koks motoras geriausiai tinka kaitui 5 m2 ??? :-)

    #163834
    Anonimas

    NOVA Rotor paveiksliukai, zinoma, grazus. Taciau yra ir daugiau – pvz. vokieciu SWING ikure atskira padalini paramotoriniams sparnams kurti – POWERPLAY sparnu serija. Jau yra ir pirmas produktas – POWERPLAY Sting. Daugiau informacijos apie ji tinklalapyje http://www.powerplay-gliders.de (ir paveiksliukai grazus, ir sparnas universalus, ir unikaliu konstrukciniu sprendimu yra). Gyvo matyti dar neteko (labai noretusi isbandyti), taciau Lietuvoje vienas toks sparnas jau yra. Teko girdeti ir gerai Lietuvoje zinomo PPG piloto, isbandziusio si sparna ispudzius – atsliepimai tikrai puikus. Juo labiau, kad POWERPAY Sting yra labai gerai uzsirekomendavusio paramotorinio sparno SWING SILEX ipedinis. O sparna bandes pilotas kol kas skraido su NOVA Pheron (jo pagrindu ir pagamintas NOVA Rotor) ir nera juo labai patenkintas. Bent jau jam cekiskas NIRVANA PARAGLIDING Alix labiau patinka. Zinoma, tai asmenine nuomone. Alix’ai tarp musu PPG pilotu gana populiarus (as taip pat su tokiu skraidau). I NOVA Pheron nekeisciau (bandziau). Bet tai taip pat asmenine nuomone. Ar Pheron’as skiriasi nuo Rotor’iaus – nezinau. Bent jau Lietuvoje NOVA Rotor dar niekas nera isigijes. O Silex’ai yra 2 (tiesa, vienas is jo savininku motoparasparniais dabar praktiskai neskraido).
    Kiek zinau, GIN-GLIDERS siemet taip pat pristate PPG sparna, rodos – Tuareg.
    I klausima – kuris geriausias tiksliausiai atsakysi pats, nes tai gana individualus suvokimas.

    #163835
    GedasGedas

    RE parašė:

    > Bent jau Lietuvoje NOVA Rotor dar niekas nera isigijes.

    Deja, kaip Novos dileris turiu nuliudinti – yra.

    Gedas

    #163836
    Klekle

    o ash skridau su tuo rotorium:P labai chiotkas sparnas.. kad ir toks didelis, bet skrido turbut greichiau uzh mano x-ray:)

    ir man patinka UP trango:P

    #163837
    Anonimas

    Nematau priezasties, del ko reiketu liudeti. Belieka tik dziaugtis – kuo daugiau variantu, tuo geresnes galimybes pasirinkti (ir ne is paveiksleliu, kurie pas visus rimtus parasparniu gamintojus yra grazus).

    #163838
    MoMo

    Dekui uz nuorodas! jau keleta varijantu teorishkai perzvelgiau internete.Malonu jog dileriai lietuvoj ne vien savo sparnus persa.As ir noreciau lietuvoj matyt ivairesniu ,naujesniu,kokybiskesniu sparnu.
    Su motorais ir remais pasirinkimas paprastesnis.Matosi kokybe net paprasta (nepriskraidyta )akimi. O va sparnai kelia nerima Naujokui.Dileris Butinai isiulis savo globojama sparna.
    Dar noreciau sulaukt minciu apie sparnus paramotorui !? aciu.

    #163839
    MoMo

    Gal ant lietuvos yra skraides su powerplay-Sting sparnu.
    Gal atsiliepimu ir kainu galeciau suzinot.

    #163840
    Anonimas

    Taip Lietuvoje yra Powerply Sting. As pats neskraidziau, juos tik parduodu geriems skraidunams. Zmogus kuris bande Lietuvoj ji siuo metu yra motoparasparniu pasaulio cempionate Anglijoj, gris pabaigoj rugpjucio. Gali tiesiogiai man skambint tel 869870245, arba el pastas all@kalnapilis.lt , arba internetinis puslapis (kol kas kuriamas) http://www.otto-paramotors.com Mo parašė:
    >
    > Gal ant lietuvos yra skraides su powerplay-Sting sparnu.
    > Gal atsiliepimu ir kainu galeciau suzinot.

    #163854
    Egisegis

    >
    > > Bent jau Lietuvoje NOVA Rotor dar niekas nera isigijes.
    >
    > Deja, kaip Novos dileris turiu nuliudinti – yra.
    >
    > Gedas

    deja mane si zinia nenuliudino o pralinksmino :-)

    ar ymanoma butu isgirsti nusipirkusio nova rotor atsiliepimus apie sparna?

    ar skraidymui su varikliu pirkta ar be?

    #163855
    GedasGedas

    Egis parašė:
    >
    > deja mane si zinia nenuliudino o pralinksmino :-)
    >
    > ar ymanoma butu isgirsti nusipirkusio nova rotor atsiliepimus
    > apie sparna?
    >
    > ar skraidymui su varikliu pirkta ar be?

    Nezinau ar Alvydas cia lankosi. Jis pirko sparna skraidyti su motoru – tikiuosi greitai uzbaigs mokslus ir gales savarankiskai skraidyti. Burgz virs Panevezio dar vienas motoras :)

    Gedas

    #163900
    Anonimas
Rodoma 12 įrašų - nuo 1 iki 12 (viso: 12)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.