• This topic is empty.
Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
  • Autorius
    Įrašai
  • #148550
    Anonimas

    Laba diena.
    Parduodu subj.:
    Visa dar neblogas sparnas, geros storos stropos.
    Melynos spalvos. Sheip negrazus, bet pradedanciam geras neluzhtantis sparnas. Pertvarose padarytos skyles, tas luzhus ausiai prisipildymas geras. Seip info galit paklausti Mecio, kazhkada jisai su juo skraide.
    Sistema baisi, bet laiko (brezentufke sovietine).
    Tad komplektui reiketu pasisiudyti grazesne sistema, reiktu pora karabinu. Nu ir kitos ekipiruotes (etc…).
    Kaina: apie 200$

    Su pagarba,
    Tomas

    #155673
    Anonimas

    Prasau asu patarimo ar tai tinkamas sparnas pirmiems metams?

    #155674
    Anonimas

    Kaip cia pasakius… Kai Mecys jaunysteje juo skraide, tai buvo tinkamas sparnas, nes kitokiu nebuvo…

    #155686
    Anonimas

    Ne

    #155692
    Anonimas

    Dabar kiti laikai….kiti pinigai…….kiti sparnai ……..

    #155702
    Anonimas

    Labas Kestai ,

    Kodel jisai netinka ?
    Del to kad nefarsovas ir geda bus su juo pasirodyti ?

    Man ti jis pradziai buvo super ! Visas mano klaidas atleisdavo. Max ka gavau pasivazhinejima nugara po laukus (del blogo starto ant gusio , tai grinai mano klaida).
    Ir startuojant nuo shlaito netesingai nustachiu vejo krypti teko paragauti Kernaves ershkechiu.

    O sheip , man atrodo kad iki durnumo jisai stabilus sparnas. Negreitas zhinoma. Kashko mandro nepadarysi. Bet pradini skrydzio malonuma pagausi.

    Tomas

    #155703
    Anonimas

    Labas Robertai,

    tai as ir nesakau, kad tai super-duper sparnas.
    Seip reik daryt upgrade, ir gaila daikto, kuris suviniotas guli, ir nevedinamas.
    (Sios vasaros pradzioje rpavedinau, lygtais viskas okiez, pelesem ir kerpem neapauges).
    Seip mes su Julium 2 paras praleidom spana tobulindami. Manau kazkas gavosi.
    Manau zhmogui, kuris pradzioje neturi daug pinigu, o visdelto noretu pabandyti nuo shlaito paskrysti su siu sparnu tai yr pats tas.

    (Ant ishkeltuvo as su juo ir pats nenorechiau bandyti).

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.