Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino Edvinas Pališkis Edvinas Pališkis prieš 3 sav. 3 d..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Įrašai
 • #251977
  Edvinas Pališkis
  Edvinas Pališkis

  Nesenai pradėjai domėtis SEO? Nori sužinoti kaip atliekama puslapio SEO optimizacija? Šiame puslapyje rasi viską ką tau reikia žinoti šia tema.
  SEO yra skaitmeninės rinkodaros atšaka, kurios pagrindinis tikslas pritraukti vartotojus natūralios paieškos būdu, nenaudojant mokamų reklamų.
  <h3>Kas yra SEO optimizavimas ir kaip tai veikia?</h3>
  SEO optimizacija yra techninių ir kūrybinių sprendimų derinys siekiant pagerinti puslapio statistiką, lankomumą ir kokybę. Yra daugybė SEO aspektų, kurie lemia sėkmę- nuo žodžių naudojamų puslapio turinyje, iki nuorodų internete, vedančių į tavo puslapį. Kartais tiesiog svarbu sukurti puslapio struktūrą taip, kad ji būtų suprantama paieškos variklių robotams. Tačiau SEO nėra tiesiog puslapio parametrų nustatymas pagal paieškos variklius. Labai svarbu ir puslapio nauda lankytojams, UX (User Experience). Tad abu šie dalykai turi būti tobulinami tolygiai.
  Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainės optimizaciją iš visų kampų – paaiškinsiu kokį vaidmenį atlieka raktažodžiai (keywords), kaip jie pritraukia lankytojus ir padeda būti pastebėtiems paieškos variklių, kaip kurti naudingų nuorodų struktūrą, kaip tinkamai vykdyti puslapio rinkodarą.

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.