• This topic is empty.
Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
  • Autorius
    Įrašai
  • #151415
    simas

    Šiandien labai gera diena. Aleksas ir Sigis finiše. Dar trys nedaskrido iki finišo. Bet vistiek gerai. Man tai baisu buvo. Kratė daužė. Bet asam tai gerai buvo. Vat. Daugiau veliau.

    #177041
    Tomas Sestokas

    Nagi nagi, visai ten neblogai pavaret. Kaip del antro tasko? Laimetojai paskelbti, o pilno saraso nera. Tagi, Kestai, esi atsakingas pries tauta pranesti lietuvaiciu pasiekimus. Beje, atrodo, kelias artymiausias dienas, tai bus vienintelis uzsiemimas apart vyno gerimo. Blin, kasgi pasidare su tais orais?! Taip prisitaikyti prie lietuvisko iseiginiu kolendoriaus! Baisu!

    #177043
    simas

    Sveiki, siandien pas mus lietus, rytoj yra sansu, kad skraidysim, o 2-o tasko musiskiu rezultatai tokie: Robertas 15, Aleksas 22, Antanas 47, Vytas su Sigitu nebaige.

    #177044
    simas

    Bendri: Aleksas 13, Robertas 37, Sigitas 50, Antanas 54, Vytas 76

    #177047
    Tomas Sestokas

    …vat tau ir paramotoristai.

    #177134
    Violyte

    Perduokite sveikatos Sigitui!
    Stiprybes seimai!
    Nuosirdiziai, Violeta

    #177138
    Sigma
    #177148
    Arvydasas
    #177245
    juonis

    gal kas zinote kaip Sigitui sekasi, niekaip nepavyksta su juo susisiekti

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.