Skriejimo kursas kalnuose

...skriejimas kalnuose - tai visai kitoks skraidymo lygis...

Nors Lietuvos lygumose yra puikios sąlygos skraidyti, pilotai neretai teigia, kad tikras parasparnių sportas prasideda tik kalnuose. Su jais sunku ginčytis, skriejimas kalnuose – tai visai kitoks skraidymo lygis, tiek patirtų emocijų, tiek regėtų vaizdų, tiek reikalingos kvalifikacijos atžvilgiu.

Kasmet ARCUS organizuoja 4-5 išvykas į kalnus: Tenerifė, Italijos Dolomitinės Alpės, Slovėnijos Alpės, Prancūzijos Alpės ir Provansas.

Skraidymo diena prasideda dar iš vakaro, kai studijuojama orų prognozė ir svarstoma, kokioje startavietėje rytoj pradėsime savo skrydį. Kiekvienas pilotas gauna užduotį pagal savo kvalifikaciją ir ambicijas. Toliau kursantai stengiasi įvykdyti planą, o jeigu ne viskas gaunasi – tiesiog gerai paskraidyti. Vakare analizuojamos kursantų GPS-trajektorijos, video-įrašai. Pilotas supranta savo klaidas ir sėkmes, geriau pasiruošia sekančiam pratimui.

Mes manome, kad geras kvalifikuotas pilotas turi reguliariai skraidyti kalnuose ir kviečiame visus sparno brolius dalyvauti mūsų organizuojamose išvykose.

Kaina: €150-200 (kelionės išlaidos neįskaičiuotos į kainą)
Trukmė: 6-12 dienų

Reikalavimai:

  • Para Pro-III (ir aukštesnė) licencija
  • Medicininių išlaidų draudimas išvykos laikotarpiui
  • Tvirti priekinio ir atbulinio startavimo įgūdžiai
  • Sugebėjimas patikimai nusileisti į 20x20m aikštelę
  • Pageidautina skriejimo termikuose patirtis Lietuvoje

Turite klausimų?

arba

teiraukitės telefonu: +370 699 53878