- This topic is empty.
Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
- Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.
Iki siol skraidziau tik su rc lektuveliaias bet ir paciam norisi kazkada pakilt i ora savarankiskai,tad prasau pagalbos zmoniu patyrusiu sioje srityje.Noreciau susipirkt yranga jei yra tokia kuri tiktu kaip pradziamoksliui ir pasiskraidymams ateityje P.S {nesu toks bagotas kad pirkciau sena xlama kuri tiktu tik pirmiems 5 skrydziams} bei gaut geras mokamas aisku pamokas.Esu pats is Siauliu ir butu malonu rasti zemieti kuris pdetu sioje srityje.Dekui is anksto uz patarimus ir pasiulymus.Mano kontaktai Tel 861412133,Skype airido2.
kotai is Siauliu kurie uzsimineja RC modeliukais varo i PR gretas ,Mindaugas is siauliu kuris ir uzsimineja rc mokosi skraidyti pas mus , Panevezi
Pasuk jai reikes pagalbos
Yra ir daugiau modelistu (
tikrai yra
Malonu rast bendraminciu ir cia.
ne i tema bet neradau daugiau kur ideti
http://www.sozvezdie-love.ru/pandemii_lzhi.html
Svajokli, jei nerandi kur padėt, tai spausk “Nauja tema”, bet prašau neteršk kitų…
gerai
Na sauniai siandien Marius (termik) padejo senus kaulus pramankstint Panevezio aero klubo pakilimo pieveleje,nors vejo buvo beveik nulis m/s o prakaitas zliauge,nezinau kaip jausmas prie vejuotesnio oro bet itariu … Super,pirmi ispudziai kad ir ant zemes kai pajunti sparno jega.