- This topic is empty.
-
AutoriusĮrašai
-
2007 5 spalio @ 13:13 #151139Tomas Sestokas
Kelioniu organizatorius “EXTREME CITY” kviecia i slidinejimo sezono atidaryma Triju Sleniu (Prancuzijos Alpes) slidinejimo centre. Tai vienas didžiausių slidinėjimo centrų pasaulyje. Tai 600 km tarpusavy susiekiančių trasų!!! Tai 200 km keltuvų!!! Aukšti kalnai (3200 m) garantuoja puikų sniegą (tai irode praeitu metu kelione, kai uz 100km. esantis Annecy, termometras rode +19), ilgas trasas ir nuostabius vaizdus, o geografinė padėtis – švelnų klimatą. Tai nuostabus servisas ir jokių eilių prie keltuvų. Tai viešbučiai, esantys tiesiog trasose, todėl – jokių autobusų, nepatogaus vaikščiojimo, avint slidinėjimo batais. Ryte tiesiog išeinate iš viešbučio, užsidedate slides ir pirmyn. Vakare taip pat pričiuožiate tiesiai prie viešbučio durų. Tai rojus, įvertintas tarptautiniu “ADAC SkiGuide Alpen” katalogu penkiomis žvaigždutėmis (snieglentininkams – keturiomis). Ten tikrai SUPER. VAZIUOJAM!!!
Datos:
slidinejam gruodzio 16-21 imtynai (sesio dienos)
nakvyne – 15 – 22 d. (septynios naktys)Keliones kaina LEKTUVU 2270 Lt.
Skrydis is Vilniaus ir atgal.
Nuvezimas nuo oro uosto iki ski centro ir atgal
Irangos gabenimas is Vilniaus i Prancuzija ir atgal
Geros Prancuziskos studijos slidinejimo trasoje, paciame les Menuires centre (main place). Nusileidus is kambario liftu, pateksite tiesiai i parduotuviu ir kaviniu pasaza. Kiekvienas numeris turi dusa, pilnai irengta viertuve ir kitus patogumus.
KELTUVAI – visam regionui sesiom dienom (kaip jau mineta auksciau, visas regionas pasiekiamas keltuvais ir slidemis – jokiu automobiliu).Kelione autobusu – 1930Lt.
Viskas taip pat, tik vietoj Boeyng’o “EXTREME CITY” busiukas, kurio komfortiskuma gali patvirtinti Krymo ekipazas. O vietoj nuvezimo is oro uosto, nakvine Chekijoj.p.s. O ANNECY TAI TIK UZ 100km!
2007 5 spalio @ 14:19 #174330kleo bus sansu nulekti i annecy dienele kita paskraidyti jei oras ok?
2007 5 spalio @ 16:06 #174331HookKiek supratau i kaina neieina slydinejimo irangos nuoma ir maitinimas, taip?
2007 5 spalio @ 20:55 #174332Tomas SestokasI Annesy pats noresiu kiek igaledamas (planuoju bent 2-3 dienas). Kaina – metames kurui.
I kaina neieina maitinimas, irangos nuoma (vilniuje (150Lt uz slidziu komplekta), draudimas, laisvalaikis. -
AutoriusĮrašai
- Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.