• This topic is empty.
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
  • Autorius
    Įrašai
  • #155286
    RamunyteRamunyte

    2018 m. kovo 4 d. 12 valandą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1b, Vilnius) vyks LSPSF rinkiminė-ataskaitinė konferencija.

    Iškilo poreikis išsirinkti naują LSPSF prezidentą, gen. sekretorę. LSPSF Tarybos gretos taip pat nori atsišviežinti. Pilną konferencijos darbotvarkę galite rasti LSPSF puslapyje.

    Kadangi kiekvieno jūsų balsas yra svarbus – kviečiame aktyviai dalyvauti ir siūlyti savo kandidatus!

    #203027
    KJKJ

    Konferencija perkeliama į kovo 4, nes negavom patalpų.

    #203040
    VytautasSVytautasS

    Konferencijos dalyviams bus siūloma LSPSF įstatus papildyti punktu

    “Tarybos posėdžių darbotvarkės klausimų svarstymas, nutarimų priėmimas ir balsavimas gali būti vykdomas elektroninėmis ryšių priemonėmis (elektroniniu paštu, telefonu, faksu ir kt.).”

    Šis punktas palengvins būsimų LSPSF Taybų darbą.

    #203048
    RamunyteRamunyte

    [img]http://www.lspsf.lt/files/paieskos_skelbimas.JPG[/img]

    #203056
    RtsRts

    Sveiki, esu Rytis Matiukas, jau nuo 2015 metų skraidau su skraidyklėmis, turiu ir minimalios patirties su parasparniais, anksčiau aktyviai nuo ~2002 užsiiminėjau kaitavimu ir dar keletu kitų ekstremalių sportų.

    Gaila kad negalėsiu prisistatyti jums konferencijoje kovo 4, todėl trumpai prisitatau čia:

    Pernai metais kanditavau į LSPSF tarybą bet manimi nepatikėjote, tai norėčiau pasisiūlyti šiais metais. Neabejoju, kad keletas Jūsų mane prisimenat ar netgi pažįstate, o jei ne tai neabejoju galėsime neužilgo susipažinti.

    Dėl mano indėlio taryboje tai galiu prisipažinti, kad turiu keletą idėjų kaip garsinti skraidyklių ir parasparnių sportą Lietuvoje ir taip pat skatinti esamų narių aktyvesnį įsitraukimą prie LSPSF keliamų tikslų.

    Iki šiol jau esu dalyvavęs keletame viešų renginių tokių kaip Trakų miesto šventė supažindinant miesto svečius su skraidyklėmis
    Esu platinęs informaciją apie LSPSF veiklą socialiniuose tinkluose siekiant suburti diaugiau skaitytojų ir sekėjų

    Taigi neateinu būdamas “žalias” ir nesakau, kad veikti pradėsiu tik tada kai gausiu tarybos nario statusą.. ;-)

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.