• This topic is empty.
Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
  • Autorius
    Įrašai
  • #155265
    Jevgenij BlochaBlocha

    Mielieji draugai
    Sveikinu su atėjusiais Naujais 2018 Metais!
    Noriu pasidalinti ARCUS komandos planais šiame sezone.
    – Sausio 25 – Vasario 11. Kelionė į Kolumbiją. Mūsų Lietuvos rinktinė ten jau buvo, skraidė; o mes tikimės „praminti kelią“ pilotams, norintiems nepamirštamo pramoginio (ne varžybinio) skraidymo bei gero poilsio egzotiniame krašte, kol Lietuvoje ne sezonas.
    – Vasario 16 – 18. Prisidėsime prie Trakų Oro Šventės organizavimo.
    – Balandžio 28 – Gegužės 6. Turkija, SIV-kursas ir ne tik. Šiemet pabaigus SIV-ą man niežti paskraidyti iš Babadago gerus maršrutus geroje kompanijoje. Akrobatai, imkite ir XC-sparnus!
    – Birželio 6 – 17. Tradicinė mokymo stovykla Valkininkuose. Praneškite visiems pažįstamiems, kas planavo išmokti skraidyti.
    – Birželio 23 – 24. JPL ARCUS Mažoji Taurė. Kviečiami visi naujokai ir nepatyrę sportininkai į „mokomąsias XC-varžybas“.
    – Liepos mėn. pora savaičių ARCUS-vadovas apsimeta vaikų buriavimo treneriu.
    – Rugpjūčio 15 – 26. Slovėnija, Tolminas. Naujokams tai tiesiog būtinas kalnų skraidymo mokymas, o patyrusiems – įspūdingos XC-užduotys. Triglav vis dar nepaimtas!
    – Rugsėjo 7 – 9. Dysnų akro-SIV-bazė laukia praeiti SIV-kursą visus, kas negalėjo išvažiuoti į Turkiją.
    – Rugsėjo 15 – 30. Pažintinė XC-kelionė po kultines Prancūzijos skraidavietes. Pirma savaitė – Rhone-Alpes (Annecy, Chamonix); apsilankymas Ikaro Taurėje, sklandymas su Volkovu; antra savaitė – Hautes-Alpes, Provence. Galima prisijungti prie grupės tik vienai savaitei.
    – Spalį – Lapkritį ARCUS planuoja keletą savaitinių išvykų į Europos pietus tęsti kursantų pradinius mokymus.
    – Gruodis – Tenerifę.

    #202959
    SigmaSigma

    Gerbiamas Ženia, o kur tikroji ARCUS TAURĖ ? :(

    #202960
    Jevgenij BlochaBlocha

    Sorry, guys..
    Pastaruoju metu man nelabai sekasi su LLL-etapų organizavimu. Varžybose reguliariai trūksta dalyvių, reiškia Arcus-Cup’ai ne tokie ir populiarus. Be to man nepavyksta išvengti ginčitinų situacijų – tai jau žinių ir patirties stoka.
    Aš susikoncentruosiu ten, kur man sekasi geriausiai – busimų čempionų paruošimas.

    #202963
    EgasEgas

    Zhenia nepasiduok,
    2018 dalyviu bus daugiau pažiūrėk kiek chebra nauju sparnu prisipirko, o kur juos išbandyti su kuo pasivaržyti.
    Paskelbk airtribune išlanksto registracija atvarys ir užsieniečiai. prieš 2 mėn. pvz. (ne mažiau)
    XC varžybų ir taip mažėja, kur tie tavo čempionai skraidys??? Numes sparnus i kampa ir tiek. Ir tau kaip sparnu atstovui mažiau užsakymu…. O per varžybas žiūrėk greičiau sudilins…. :) Pilni azarto pirks naujus.
    2017 arcus taure buvo labai gera žiūrint iš piloto puses, ir be jokiu incidentu (senoji tavo mokykla). O dėl ginčų tai nei vienos varžybos be jų nepraeina, visose be išimties būna didesni ar mažesni ginčai.

    #202964
    RobertasRobertas

    Svarbu išanksto registraciją padaryti, tada tikrai daug dalyvių susirinks. Užsieniečiai seka ir laukia LLL, bet vasarą jau būna susiplanavę savo išvykas, jau pavasarį žinodami, kur vyks varžybos. Pavasario pradžioje paskelbus, nepatekę pilotai dar ir kyšių pasiūlys.

Rodomi 5 įrašai - nuo 1 iki 5 (viso: 5)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.