• This topic is empty.
Rodoma 14 įrašų - nuo 1 iki 14 (viso: 14)
 • Autorius
  Įrašai
 • #155266
  JakovlevasJakovlevas

  Sveiki visi, su Naujais metais!!!
  Antanai, Robertas, Mariau, Marijonai, Virgis, Vitalis, Donatai, Dainiau, Bitlas, Rasa, Greta, Justina, Pauliau, Vytautai, abu Tadai, Gintarai, Aleksej, Arminai, Juroxai, Alfa, Andrej, Vitali, Arūnai, Žilvinai, Meči, Gediminai, Andriau, Markai, Rūta, Aurėlijau, Mindaugai, Artūrai, Mantai, Regimantai. Lukai, Juozai, Deividai, Džiugai, Dainiau, Dariau M., Sauliau, Pavelai, Ovidijau !!!
  Jeigu ką pamiršau, atleiskit.
  Labai senai besimatėm . Labai norėčiau prikelti iš užmiršties mūsų seniausius Lietuvoje parasparnių tikslaus nusileidimo varžybas Trakuose.Jeigu dar liko parako, prisijunkit!
  Tuo pačių metu vyks Lietuvos PA čempionatas ir šiaurės rytų šalių taurė “Brilliant foot” 1 etapas. Tradiciškai atvažiuos pilotai iš Kaliningrado, St.Peterburgo, Latvijos, Estijos, Baltarusijos tikiuosi ir kitų šalių.
  Bus naujovė – XC klasės įskaita (C,D klasės sparnams), su prizinių fondų 200 eurų pirmos vietos laimėtojui. Aš pats pasiruošęs varžytis šioje rungtyje su geriausiais XC pilotais su savo C-eške Delta 2 Lietuvos čempionato įskaitoje.
  Startinis mokestis 50 eurų. Visa informacija, taisyklės, registracija puslapyje http://www.brilliantfoot.eu

  #202961
  SigmaSigma

  Ačiū, Jurijau, už kvietimą…. suintrigavai :)

  #202962
  AndriusUKMAndriusUKM

  Su naujais metais!!!

  Dėkui už kvietimą. Naujovė: “XC klasės įskaita (C,D klasės sparnams)” sudomino :)

  #202985
  VytautasSVytautasS

  Idėja gera ir reikalinga.
  Kaip parodė kraštinės Arcus Cup varžybos geri TN įgūdžiai reikalingi ir XC pilotams.

  #203028
  Artistasartistas

  Pirmi metai,kiek pamenu,kad likus keliom dienom iki šventės,jokių klausimų su Trakais,jokių derinimų bei diskusijų bendrame forume.Gal paprasčiausiai nerandu kur tai vyksta?

  #203030
  KJKJ

  Dėl Lietuvos TN čempiono vardo planuoja kovoti 8 pilotai, t.y. < 20% bendro varžybų dalyvių skaičiaus. Tai nelabai daugiau ir yra apie ką diskutuoti :) Nebent visi slepia kozirius ir tiesiai į varžybas iš anksto neužsiregistravę atvažiuos :) Jei kas planuojat, bet dar neužsiregistravot, primenu, kad registracija čia: http://brilliantfoot.eu/events/2018/02/2018-1st-stage/

  #203031
  Paujonpaujon

  Ar yra gyva transliacija?

  #203032
  KJKJ

  Rezultatai bus transliuojami. Kaliningradiečiai planuoja paleisti ir video.

  #203033
  KJKJ
  #203035
  RobertasRobertas

  Gaila, kad kaimynų deimantinės pėdutės išsivežė mūsų trofėjus. Tikiuosi mūsiškiai kitą kartą pasitreniruos ir atkeršys nuvažiavę pas juos į svečius.

  #203036
  Artistasartistas

  O kur ataskaita apie varžybas,kur rezultatai?Juk kažkas vyko,mačiau tiesioginėje transliacijoje.Motoristų forume yra nuotraukų su trispalvę,su vaišėmis paminėjo valstybės gimtadienį.O čia-kapų tyla Aūūūūūū..atsiliepkit.Įdėkit nors nuotraukų

  #203037
  KJKJ
  #203041
  Artistasartistas

  Juozai,ačiū tuos vaizdelius mačiau.Tačiau toks jausmas ir vaizdas,kad viskas vyko ne Lietuvoje ir ne lietuviai varžėsi.Daugelis iš mūsų skaito pagrindinį”Paragliding”puslapį.Ten visada po renginių,kaip įprasta,būdavo reportažai lietuvių kalba.Juozai,gink Dieve,čia ne tavo adresų.Pats varžybų atspalvis kažkoks pilkut,pilkutėlis,biednas.Na išskyrus tai,kad Dainius 4-tą kartą pirmas
  Valio jam

  #203043
  KJKJ

  Kai Lietuvos varžybose dalyvauja 19% lietuvių, tai ir susidaro vaizdas, kad jos vyko kažkur ne Lietuvoje. Natūraliai viskas evoliucionuoja. Anksčiau visi buvo išsiilgę skraidymų žiemą, tai susibėgdavo progai pasitaikius. Dabar daugiausia renkasi tie, kam pati tikslaus nusileidimo rungtis įdomi, o ne šiaip pasikėlimas žiemą. Kiekvienas savų reikalų turi. Kas šiltuose kraštuose žiemą skraido, kas ant šlaito žiemą atsiskraido, kas nedalyvauja, nes žino, kad nėra šansų laimėti, nes rungčiai atidavę pilotai gerokai aukštesniame lygyje jau, kam įrangos geros gaila žiemą po sniegą tampyti, kas pinigą taupo, kas su šeima ar šiaip įdomesnių užsiėmimų randa. Žodžiu, turim ką turim. Ar įmanoma ką nors pakeisti?

Rodoma 14 įrašų - nuo 1 iki 14 (viso: 14)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.