Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Įrašai
 • #251427
  ToMacToMac

  Sveiki,

  gal būtų poreikis kelionėms išsinuomoti kemperį? Turiu nusipirkęs sau, biznio iš to nedarau, bet jei yra norinčių galėčiau panuomuoti.

  Pats kemperiukas senas, bet viskas veikia, nenudrožtas. Fiat Ducato 1993 metų, maksimali masė 3500kg ir 8 vietos leidžia maksimaliai išnaudoti B kategoriją, todėl vairuoti gali visi, kas turi paprastas B teises. Kuro sąnaudos ~10 ltr/100km (Pats ką tik grįžau iš Sicilijos su bendrom sąnaudom 9,67). Šalia standartinės įrangos – šaldytuvo su kamera, dujinės viryklės, virtuvinės kriauklės, tualeto su kriaukle, vandens šildytuvo, yra sumontuota nemažai patogumo priedų – kondicionierius, 4 saulės baterijos ir 3kw keitiklis, mini valymo įrengimai (biotualeto praktiškai nereikia išpylinėti), dušas. Yra daug vietos pasidėti daiktams, 70ltr kuro bakas, 100ltr vandens bakas, 150ltr nuotiekų bakas. Žodžiu – bus susidomėjusių papasakosiu prie vietos.

  Šiaip, manau, turėtų būti patogu turėti ir transporto priemonę ir namus išvykus paskraidyti. Dėl kainos pašnekėtume esant reikalui su konkrečiom detalėm (šiaip skambinau pagal skelbimų pora pasiaiškint, tai sezono metu prašo 130eur parai – tiek tikrai neimsiu, manau 50-75% rinkos kainos sutartume). Nu bet kaip ir sakiau – bus poreikis, tada pašnekėsim konkrečiau.

  Kemperis stovi Širvintose, dėl atvarymo kitur galima kalbėt, dėl nuomos su vairuotoju (surinkimui ir pan…) irgi galima kalbėti. Žodžiu jei kils klausimų +37061606818

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.