• This topic is empty.
Rodoma 20 įrašų - nuo 1 iki 20 (viso: 20)
 • Autorius
  Įrašai
 • #155312
  Egisategisat

  Sveiki, kviečiu sekti Parasparnių ir Skraidyklių Sporto Federacijos veiklą Facebook paskyroje:

  https://www.facebook.com/LSPSF/

  #203125
  Easyeasy

  O tai kur ta reali vekla? Varžybas klubai patys organizuoja, mokinius ruošia… Gal aš kažko nežinau? Kokia ta veikla? Kur jos ataskaitą rasti? Gal aš kažko nematau, bet atsidarau lspsf.lt ir nu nerandu veiklos ataskaitos? Kur? Ne finansinės, bet veiklos.

  #203126
  Paujonpaujon

  lspsf.lt yra tarybos posedziu protokolai, gali juos paskatyti – matysi kokios temos ten sukasi. Taip pat rekomenduoju apsilankyti LSPSF metinese konferencijose.

  #203127
  Kipsaskipsas

  Taip pat rekomenduoju bent jau atrasyti i e-mailus kuriuos siuncia tarybos narys, stengdamasis padeti ir paspartinti su varzybu organizavimu, bet jokio atsakymo is tavo ir kolegu puses.

  #203137
  Maksim (test) Kraitor (test registracija)Kraitor

  Prie progos noriu paklausti, kaip del incidentai skyrio (forume) sutvarkymo?
  Ir kokia federacijos incidentu prevencijos programa? tyrimo tvarka?
  Protokolus skaitau nuolat, nieko nerandu

  #203138
  KJKJ

  Incidentų atnaujinimas yra mano grafike, kuris yra labai guminis, prisipažįstu :)
  Šiaip ten labai esminių pakeitimų nebus, šiek tiek papildymų, šiek tiek naujos info.

  #203149
  Easyeasy

  Tai dar kartelį – kur rasti veiklos ataskaitas? Gal aš kažko nesuprantu, bet ar tokios ataskaitos nėra privalomos? Kaip narys, norėčiau susipažinti?

  #203150
  Kipsaskipsas

  Algirdai, kaip tu ir pats paminėjai, klubai tik organizuoja varžybas ir ruošia mokinius. Bet tu tikriausiai pamiršai, kodėl ir pagal kokias taisykles, principus ir t.t. visa tai daroma. Federacija daro didelį nematomą biurokratinį darbą. Mes esame Lietuvos aeroklubo dalis ir turime dirbti pagal valstybės ir aeroklubo normas. Licenzijavimas, ryšio piemonės, naudojimo taisyklės ir standartai, varžybų leidimų derinimas ir t.t. tai tik maža dalis darbų. Visi esminiai nuveikti darbai pristatomi konferencijoje. Ir jeigu tu pats joje nedalyvauji, tai nereikia nieko kaltinti, kad kažkas kažkur neparašyta. Žmonės daro tuos darbus visuomeniniais pagrindais, ir jei tų darbų nebūtų tai neivienas čia negalėtų aplamai skraidyti, gauti licenciją, ir galų gale gauti kad ir nedidelį, bet finansavimą iš valstybės.

  Taigi jei tau trūksta veiklos, tai prisidėk prie federacijos daromų darbų, visiems bus tik geriau, o ne ieškok prie ko prisikabinti.

  O jei peripetijų trūksta tai į politiką eik.

  #203154
  VytautasSVytautasS

  Kraštinės konferencijos protokolas.
  http://lspsf.lt/docs/protokolai/konf/konf_2018-03-04.pdf
  Glaustai ir aiškiai.

  #203155
  Ljakaitisljakaitis

  Super!

  #203158
  Easyeasy

  Konferencijos protokolą skaičiau prieš klausdamas. Deja, protokole parašyti tik procesai, bet ne rezultatai. Atsižvelgamas į vieno, po mano užrašyto klausimo, turėto pokalbio mintis pabrėšiu – neieškau šiknoj smegenų. Jeigu ūkiškai, po naujausios draudžiamos zonos atsiradimo, kai net ir federacijos tarybos nariai nežinojo kas ir kur, kilo klausimas – tai kas gi veikiama, jeigu nežinoma? Tarybos susirinkimai? Nu tai nors milijonas, čia tik procesas, kurį galima užtęsti begalinai.
  OK, pamirškim, tarkim, kad yra veikla. Bet! Bet p. kipsas pats nurodė “turime dirbti pagal valstybės ir aeroklubo normas”… Nežinau kam įdomu, bet federacija nuo 2011 m. privalomų rengti ir teikti dokumentų nei rengia, nei teikia. Būdamas pyzdukas, aišku, turėčiau rašyti skundus, verksmingus raštus ir pan. Nerašau. Rašau vyriausybei, krašto apsaugos ministerijai, karo aviacijai (beje vienintelis rašau, nors realiai turėtų rašyti federacija), bet tik tiek. Iš kitos pusės, nesu sportininkas ir parasparnių SPORTAS manęs nedomina. T.y. man nesvarbu kiek yra važybų, kokie pasaulio čempionato rezultatai, mano tikslas yra pats skrydis, bet jokių pašalinių priemaišų. Ir suprantu, kad federacija dėjo ant skersą ant manęs ir tokių, kaip aš.

  P.S. Vienoje konferencijoje dalyvavau, daugiau vieno klubo reklamos kampanijos klausyti noro neturiu.

  #203159
  Easyeasy

  P.P.S. Nenoriu nieko įžeisti, bet, remiantis įstatais, paskutinius 5 metus nei vienas federacijos sprendimas nėra teisėtas, nes federacija neturi teisėtų valdžios organų.

  #203160
  ValdemarasValdemaras

  Nu man atrodo relax zmogau,per daug isitempes busi del nieku..kaip nick forume easy-visai nesiderina.

  #203161
  Paujonpaujon

  Algirdai, butu konstruktyvu isdestyti kokius dokumentus nuo 2011 m. federacija privalo rengti ir teikti. Tarp eiluciu tavo postas siuncia akivaizdzia zinute: federacijos taryba yra tinginiai ir nekompetetingi kvailiai kurie niekada Tau neprilygs.

  PS. Tokie gudruciai galines sedynes vairuotojai – pats geriausias demotyvatorius ka nors veikti LSPSF.

  #203163
  Egisategisat

  Sveiki,

  Mano nuomone Algirdo pastebėjimai teisingi ir turi būti išklausyti. Federacijos nariai verda savo sultyse kai niekas jų sprendimų nekontroliuoja. Tada pasidaro sunku padaryti bet kokius pokyčius piltotų labui. Algirdai, kaip tarybos narys, kviečiu sudalyvauti artimiausiame posėdyje. Kad darbas būtų produktyvesnis, prašau iš anksto tarybą supažintinti su norimom aptarti temom. Tą galime suderinti elektroniniu paštu. Egisat@gmail.com, prie gavėjų gali prisegti ir prezidento kontaktą president@lspsf.lt .

  Egidijus Šatas

  #203165
  Maksim (test) Kraitor (test registracija)Kraitor

  1. Trys metus jau sprendžiat tema su sparnu patikrinimais, jokios aiškios tvarkos taip ir nera
  2. Turit TN rinktine, aiškiu finansavimo ir patekimo į ją taisyklių nėra.
  3. Saugumo sprendimus įveda klubai,bet ne Jus

  Dainiau, jeigu turit daug administracinio darbo su aeroklubu, pasamdykit studentą, už simboline alga, ir užsiimkit patys matomais reikalingais darbais, neabejoju kad federacija pajėgs tai finansiškai

  Yra milžiniškas kiekis pilotu kurie nenori dalyvauti ir nedalyvauja varžybose, bet visa federacijos veikla sukasi tik aplink XC čempionatus. Kodėl nėra kitu renginiu? Tik šokinėjimas į balą trakuose žiema? anksčiau bent oro švente buvo.

  Bet sezonas tai vasara! Egzistuoja aibe gamybinių populiarinti parasparnius Lietuvoje! tai gal turėtu būti tokia (viena iš daugelių) federacijos veiklos kryptis?

  Susidaro įspudis, kad gedulko su VR tai daro daug efektyviau, kažkoks neteisingas disbalansas? :)

  Pauliau LSPFS turi priimti tokia “galynės sedynes vairuotojo” kritiką ir tinkamai į ją reaguoti! Tam ir egzistuoja federacija!
  Jeigu tave demotyvuoja toks postas tai gal neverta testi darbą? postu tai daug gali buti

  Pagaliau atsirado judėjimas forume, džiaugtis turim, kad aptarimai vyksta!

  #203166
  RegimantasRegimantas

  Galines sedynes vairuotojau, persesk I priekine sedyne ir vairuok! Nenori vairuoti? Tuomet buk geras, islipk.

  #203167
  VytautasSVytautasS

  Kaip ir Parawinch ar Tow Technics dar nesukūrė tobulo išvilktuvo taip federacijos veikla nėra tobula. Viską galima gerinti. Vienam norėsi vieno, kitam kito. Suprantama. Visi mes žmonės su savo nuomone ir akiračiu.

  Šioje diskusijoje naudojamas žodis “federacija” yra plati savoka. Manau, kad turima galvoje LSPSF Taryba. Apie ją ir kalbėsiu,

  Primenu, jog Tarybos nariai savo pareigas vykdo savo laiku, savo lėšomis ir tada kada reikia.

  Tai kaip manot KIEK SAVO LAIKO (ir lėšų) PER DIENĄ/SAVAITĘ/MĖNESĮ Tarybos narys turi skirti veiklai Taryboje?

  Po įžangos einam prie lūkesčių. Visų mūsų lūkesčių LSPSF Tarybai taip sakant federacijai.
  Vienam reikia ataskaitų, kitam taisyklių, trečiam įrangos, ketvirtam lėšų vykti į varžybas, penktam tų taisyklių nereikia kaip ir varžybų bei įrangos. Šeštam reikia kad tik jo niekas “nejudintu” ir t.t. Ir visi teisūs. Jiems tai aktualu.

  Rašykit ko tikitės iš federacijos . Tai labai naudinga informacija padėsianti tobulėti. Mums visiems.

  Federacija t.y. Taryba teikia ataskaitas visoms institucijoms kam priklausio. Kitaip jos paprasčiausiai nebūtų.
  Tai taip nesunku suvokti.
  Ir ne tik ataskaitas, bet ir projektus, siūlymus, dalyvauja visur kur reikia.

  Atsakymai į konkrečius “klausimus” bus vėliau. Šiai minutei neturiu tiek laiko.

  Dabar “federacija” turi pateikti šią formą:
  https://docs.google.com/document/d/1lJR-dj0WNKcJTxkBCo_eVtNWcwPA2MMpXcMnntrYAX4/edit?usp=sharing
  Vykdau LAK’o prašymą ir platinu tarp visų federacijos narių.
  Pažiūrėkim rimtai į šį reikalą. Tai padės mums patiems geriau suvokti kas esam ir kur einam.

  p.s. redaguoti gali visi. Rašykit savo siūlomus atsakymus į tam skirtą vietą.
  Pasilieku teisę apibendrinti. Apibendrintą paskelbsiu.

  #203168
  VytautasSVytautasS

  Kam akutali “ataskaita” apie vakar dienos susitikimą KKSD” DĖL DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTO PROGRAMŲ FINANSAVIMO VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠOMIS SPECIALIŲJŲ KRITERIJŲ TOBULINIMO”
  Kviečiu susitikti Vilniaus taurės metu. Rasiu laiko bent trumpai pristatyti esmę ir pagrindinius momentus.
  Kaip ir Stratus taurės metu radau laiko papasakoti apie kandidatus į LAK’o prezidentus.

  #203169
  Easyeasy

  Apibendrinsiu ir daugiau šitoj temoj, ko gero, nebedalyvausiu, nes po naujausio bajerio visas tolimesnis bendravimas su federacija vyks raštu.

  Analogišką klausimą jau uždavinėjau 2016 m. Kaip ir dabar, vietoje atsakymų gavau paklodes verkimų ir kaltinimų. Tokia reakcija, bent man, atrodo labai keista – laiko sąnaudos surašyti tas paklodes yra daug didesnės, nei pateikti atsakymą. Demotyvacija kažką veikti? T.y. nario prašymas susipažinti su nedidele dalimi informacijos, kuri ir taip turi būti seniausiai paruošta ir pateikta, yra demotyvacija? Kame logika? Kam pasakoti kiek užtrunka laiko ir kokia sunki ta veikla? Nenori – neužsiimi, argi kažkas su šautuvu stovi? Ne, geriau pasidrabstom šūdais apie tai, kaip aš nieko nesuprantu ir kaip visi išsijuosę triūsia… Įdomus požiūris, šaunuoliai.

Rodoma 20 įrašų - nuo 1 iki 20 (viso: 20)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.