• This topic is empty.
Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
  • Autorius
    Įrašai
  • #155166
    Jevgenij BlochaBlocha

    Sveiki, kolegos.

    Norėčiau pasidalinti naujiena, kuri nepridės man populiarumo :)

    Nuo Birželio 1 d. Valkininkuose (ir kt. vietose, kur kilnos Arcus) pabrangsta pakilimai.

    Pakilimas į įprastą 400 m aukštį – 4 euro.
    TN-pakilimas į 150-200 m – 3 euro.
    Darbo dienom pirmi du pakilimai – nesikeičia – 6 euro.

    Nors galėčiau ir nesiteisinti, bet visgi..
    – Pakilimui už 10 LTL / 3 euro – ar ne metas 10 metų jubiliejų švęsti? Kur kainos Lietuvoje nukeliavo per tą laiką..
    – Jau keletą metų turime ilgesnį trosą (1300 m) ir užtikriname Valkininkuose apie 400 m aukščio (o prie vėjelio ir virš 500 m). Priminsiu, kad 10 LTL kaina buvo imama už vidurkį 300 m su kilometriniu trosu.
    – Sparčiai augantys atlyginimai Lietuvoje neleidžia man išlaikyti darbe aerodrome net moksleivius!! Bet norima paslaugos kokybė reikalauja profesionalios komandos.. Todėl tenka smarkiai pakelti operatorių atlyginimus.

    Kaip kompensacija už pabrangimą, siūlome:
    1. Pilotas neprivalo mokėti kasdien skraidymų pabaigoje. Suskaičiuosime mėnesio startus ir atsiusime sąskaitą.
    2. Jei pakelsime žemiau 400 m – už startą imsime 3 euro (bet jei pilotas išskrido – turbūt nepagailės 4 euro).
    3. Netrūkus įvesime patogesnę pilotų informavimo ir registravimo sistemą (SMS + skambutis). Dabar renkame apie 20 savanorių testiniam režimui.
    4. Savaitgaliais nuo 12 iki 16 val. dirbs du trosai (kitu laiku – vienas).

    Ačiū už supratingumą.

    #202561
    Anonimas

    Super naujienos, Ženia :)

    Aš apie
    1. Pilotas neprivalo mokėti kasdien skraidymų pabaigoje. Suskaičiuosime mėnesio startus ir atsiusime sąskaitą.
    Labai geras žingsnis :) Turiu dar vieną pasiūlymą dėl atsiskaitymo patogumo didinimo – pasidaryk Revolut, ką.. gi nieko nekainuoja :) aš grynus tik dėl atsiskaitymo su operatoriais ir nusiiminėju (čia visiems operatoriams būtų labai pageidautina padaryti atsiskaitymo alternatyvą el. būdu – gi sprendimų pakanka Paysera, Paypal, Revolut ir t.t.)

    3.Netrūkus įvesime patogesnę pilotų informavimo ir registravimo sistemą (SMS + skambutis). Dabar renkame apie 20 savanorių testiniam režimui.
    Pasirašau į savanorius

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.